gerdeham
16 آذر 1401 - 12:49

ثبت‌نام المپیادهای علمی دانش‌آموزی آغاز شد

ثبت‌نام المپیادهای علمی دانش‌آموزی کشور از امروز چهارشنبه 16 آذر آغاز شد و تا پایان روز جمعه 25 آذر ادامه خواهد داشت.

به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری فارس،‌ ثبت‌نام المپیادهای علمی دانش‌آموزی کشور از امروز چهارشنبه 16 آذر آغاز شد و تا پایان روز جمعه 25 آذر ادامه خواهد داشت.

ثبت‌نام المپیادهای علمی دانش‌آموزی صرفا به صورت اینترنتی بوده و دانش‌آموزان داخل و خارج کشور می‌توانند با مراجعه به سامانه المپیادهای علمی به نشانی my.medu.ir ثبت‌نام کنند.

مدارک لازم جهت ثبت نام: فایل عکس ( ۴۰۰ ×۳۰۰ پیکسل یا ۳۰۰ × ۲۰۰ پیکسل و در قالب JPG ) با زمینه سفید مربوط به سال جاری دانش‌آموز مورد نیاز است. حجم این فایل نباید از ۷۰ کیلوبایت بیشتر باشد. در صورت استفاده از هرگونه تصاویر قدیمی و غیر از عکس دانش‌آموز شرکت کننده ثبت‌نام ایشان باطل خواهد شد. ضمناً عکس دختران باید با حجاب اسلامی بوده و چهرۀ آنان کاملاً واضح و مشخص باشد.

مبلغ ثبت‌نام برای هر المپیاد ۸۰۰ هزار ریال معادل هشتاد هزار تومان است که صرفاً از طریق درگاه پرداخت الکترونیکی سامانه ثبت‌نام دریافت می‌شود و ضروری است داوطلبان پس از طی فرآیند ثبت‌نام و پرداخت، شماره پیگیری را که به منزله ثبت‌نام قطعی است دریافت کرده و آن را جهت استفاده در مراحل بعدی نزد خود نگهداری کنند.

برای اطلاعات بیشتر از منابع و زمان آزمون‌ها، بخشنامه را دانلود کنید:  المپیادهای علمی دانش‌آموزی المپیادهای علمی دانش‌آموزی  

پایان پیام/

منبع: فارس
شناسه خبر: 900577